OlaStodółka 500 www.olastodolka.pl

UADO to nowoczesna marka modowa przeznaczona dla kobiet i mężczyzn, którzy cenią indywidualny styl – lubią się wyróżniać, pozostając naturalnymi.

Ubrania UADO zwracają uwagę prostymi, choć zdecydowanymi formami. Cechuje je subtelna dojrzałość, pozwalająca celebrować odwagę i niezależność. Marka inspirowana jest organicznymi kształtami, czerpie inspiracje z natury, prezentuje estetykę spokoju, który przeradza się w siłę. Dlatego ubrania UADO wykonane są z najwyższej jakości organicznych tkanin i materiałów, które podkreślają wizerunek. UADO stawia sobie za cel dopełnianie osobowości klientów, eksponowanie ich największych zalet, dbałość o każdy detal.

Założycielką UADO jest krakowska projektantka Ola Stodółka, która wiedzę na temat mody zdobywała – jako dusza artystyczna – w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie oraz – jako racjonalna zodiakalna Panna – w Zespole Szkół Odzieżowych w Krakowie, gdzie poznała tajniki technologii odzieży oraz niezbędnego warsztatu krawieckiego. Przez sześć lat pracowała dla największej polskiej firmy odzieżowej na stanowisku technologa odzieży, co pozwoliło jej nabrać doświadczenia i udoskonalić warsztat. Równolegle tworzyła swoje autorskie projekty, które odzwierciedlają inspiracje, pasje i poszukiwania modowe. Funkcjonalnym i praktycznym projektom nadaje zmysłowe formy, które wychodzą poza schematy.

W 2015 roku postanowiła, że własna marka modowa będzie jej sposobem na uczynienie świata lepszym i piękniejszym. Rozwija autorską markę UADO, ponieważ uważa, że modnym nie jest to, w czym chodzą wszyscy, wręcz przeciwnie – dzięki modzie można świadomie wyrazić siebie.