Kolekcja "Nienasycenie" zrodziła się z fascynacji stylistyką art deco i atmosferą czasów dwudziestolecia międzywojennego. Przepełnia ją klimat entuzjazmu, radości oraz odrobiny melancholii. Inspiracje przejawiają się w geometrii kształtów, zaskakujących cięciach i wrażeniu sztywności form. Dla równowagi zostały one skontrastowane elementami z tkanin miękkich, lekkich i mięsistych.

Bazowym tworzywem kolekcji są dzianiny oraz jedwabie w formach: batystu, tafty, szyfonu, szantungu czy łączonych np. z wełną. Przyjęto chłodną kolorystykę opartą na szarościach, fioletach, turkusach z dodatkiem czerni, bieli i ecru.

Kolekcja ma charakter wielofunkcyjny. Składają się na nią zarówno stonowane, szykowne zestawy na dzień, jak i bardziej odważne, wyrafinowane kreacje wieczorowe. Zawartość oparto na oryginalnych formach sukienek, spódnico - spodni, bluzek i żakietów. Takie kreacje wymagają nietuzinkowego odbiorcy - kobiety lubiącej odważnie bawić się modą, chcącej jednocześnie czuć się elegancko i swobodnie.